Kese Köpük Masajı | Safir Masaj Salonu Maltepe

Kese Köpük

 

Kese Köpük  | Safir Masaj Salonu

 

KESE KÖPÜK masajı ile hem fiziksel anlamda hemde ruhsal olarak fazlasıyla rahatlayacağınızı içtenlikle söyleyebiliriz.

Kese köpük masajı, aslında yerel bir cilt bakım masajı. Sıradan cilt bakımı maskelerini cildinize uygularken sadece uyguladığınız bölgede rahatlama hissediyorsunuz yada diğer masaj seçeneklerinde rahatlama hissediyorsunuz. Fakat kese köpük masajı ile cildiniz zararlı toksin ve ölü hücrelerden arınırken aynı zamanda da hem fiziksel hem de ruhsal anlamda rahatlıyorsunuz.

Kese Köpük Masajı Nasıl Yapılıyor?

Kese köpük masajı öncesinde saunaya girerek terlemeniz gerekiyor. Böylece köpük öncesi keselenmeyi en iyi şekilde olmasını sağlamış oluyorsunuz. İyice terledikten sonra işin uzmanı tarafından güzelce kese yapılarak, vücudunuzda bulunan ölü hücre ve zararlı toksin atıklardan kurtuluyorsunuz. Keseleme işlemi bittiğinde ise sıra gevşemeye ve rahatlamaya geliyor! Tüm vücudunuzu saracak şekilde köpükle kaplanıyorsunuz. Bu köpük, doğal zeytinyağı, biberiye gibi ürünlerden ve birçok kozmetik maddeden üretiliyor. Köpüğün içeriği, cilt renk ve yapınıza göre değişebilir fakat inanın her ne çeşitte olursa olsun buna değeceğine eminiz! Tüm vücudunuz köpükle kaplandıktan sonra özel masaj teknikleri uygulanıyor. Doğal ürünlerden yapılan köpük derinizde açılan gözeneklere nüfuz ederek bebek gibi yumuşak bir tene sahip olmanızı sağlıyor. Aynı zamanda da kese sonrası tam bir vücut temizliği yapılmış oluyor. İsteğe göre keseden sonra vücuda doğal yağlar da sürülebiliyor, bunu da dipnot olarak geçelim. 
Hanımlar hiç bitmesini istemeyeceğiniz bu mis kokulu ve yumuşacık cilt bakım masajı için çok beklememenizi tavsiye ediyoruz. Zira çok beğeneceğinize eminiz!

Detaylı Bilgi:
Ayrıca toksik maddelerin önemli bir bölümü de özellikle sıcak havalarda deri aracılığıyla atılır. Detoks sırasında, ter yüksek miktarda toksik atık içerir ve salgılama sırasında deriye zarar verebilir. Kötü vücut kokusu ve yapışkan ter, bedendeki yoğun toksinlerin işaretidir. Her gün yapılacak geleneksel hamam seansları, toksinlerin deriye zarar vermesini önler ve vücuttan atılmasını hızlandırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.