Kadıköy Masaj Salonu | Safir Masaj salonu

Kadıköy Masaj Salonu

Kadıköy Masaj Salonu| Safir Masaj Salonu

Kadıköy Masaj Salonu  Çin kültüründe, yeşim toksinlerin uzaklaştırılmasında sinir sistemi ve yardım dinlenmek iyileştirici özelliklere sahip tanınır. Vücudunuz değişen sıcaklıklar, derin bir rahatlama getirecek canlılık, serbest toksinler üretir ve inflamasyonu azaltmak, reel yeşim Stones kullanılarak masaj yapılır. Yeşim sağlık, zenginlik ve uzun ömürlü taş olarak kabul edilir. yeşim Taş masajı  Bu ağrı olmadan derin bir doku masajı  olduğunu!. Çünkü demir, magnezyum ve kalsiyum bileşiminden yeşim eşit derecede iyi ısı ve soğuk hem de tutabilir sadece masaj taştır. Isıtmalı yeşim taşla One stoke elle yedi Stokluk eşdeğerdir ve serin yeşim onun 80 X daha GÜÇLÜ ile kombine edildiğinde! Kombinasyon  hidroterapi ve termoterapiden karşılaştırılabilir bir damar floş gibi davranır. Bu, kan dolaşımını artırırvücuttan toksinlerin atılmasına yardımcı olur dolaşım sistemini temizler.

Masaj Nedir ? | Kadıköy Masaj Salonu 

 

Kadıköy Masaj salonu ,Masaj, presleme sürtünme ve cilt, kas, tendon ve bağ işlemek için genel bir terimdir. Masaj terapistleri genellikle masaj için ellerini ve parmaklarını kullanmak değil, aynı zamanda ön kol, dirsek ve hatta ayak kullanabilirsiniz. Masaj hafif okşayarak derin basınç değişebilir.

Bu ortak türleri dahil masaj birçok farklı türleri vardır:

İsveç masajı. Bu, derin dairesel hareketler, titreşim yoğurma ve dinlenmek ve enerji yardım etmek dokunarak, uzun vuruş kullanan bir masaj nazik şeklidir.
Derin masaj. Bu masaj tekniği yaralanmaları kas hasarı ile yardımcı olmak için sık, kas ve bağ dokusunun derin katmanlarını hedef daha yavaş, daha-güçlü vuruş kullanır.
Spor masajı. Bu İsveç masajı benzer, ancak yaralanmaları önlemek ya da tedavi etmek yardım etmek spor faaliyetlerine katılan kişilerin yönelik oluyor.
Tetik nokta masajı. Bu masaj yaralanma veya aşırı sonra kaslarda oluşabilir sıkı kas liflerinin alanlarına odaklanmaktadır.

Masaj genellikle tamamlayıcı ve alternatif tıbbın bir parçası olarak kabul edilir. Bu giderek tıbbi koşullar ve durumlarda geniş bir yelpazede için standart tedavi ile birlikte sunuluyor oluyor.

Masaj yararları Araştırmalar stres, ağrı ve kas gerginliği azaltmak için etkili bir tedavi olduğunu göstermektedir.

Daha fazla araştırma masaj faydaları onaylamak için gerekli olsa da, bazı çalışmalar bulduk masaj da faydalı olabilir:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.